Snelmenu
Inloggen

 Onthoud mij

Login/wachtwoord vergeten
Lidnummer aanvragen

Uitslagen

D1 - De Dommel D1 : 5-0
D2 - Hockeyclub Blerick D2 : 10-1
D3 - Eindhoven D7 : 10-1
D4 - HC Scoop D2 : 1-2
H1 - Bemmel 800 H1 : 2-3
H2 - Basko H4 : 4-1
H3 - Tegelen H3 : 1-5
HA - Oss HA : 7-2
HB - Heeze HB : 3-0

Alle uitslagen
Hockeyclub Horst
Adres:
Gebr. van Doornelaan 126
5961 BE Horst
077- 3984034

Postadres:
Postbus 6066
5960 AB Horst

Email-adres:
secretariaat@hchorst.nl
 
Wedstrijdschema
Laat schema zien voor
 


19 april -- Jongste Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Meisjes 6E1 51341  Hockeyclub Blerick ME2 15   09:30  10:15 uit - KG Zand  info Rijschema aanwezig
Meisjes 6E2 51803  Tegelen ME3    09:00  09:30 veld 2  info
Fluiten: Floortje Cuppen (Meisjes B1) en Frédérique Lenssen (Meisjes B2)
 
Meisjes 8E1 53720  Weert M8E2 45   08:15  09:30 uit - KG Zand  info Rijschema aanwezig
Meisjes 8E2 53759  Venray M8E1    09:30  10:00 veld 1  info
Fluiten: Michael Coenders (Heren 3) en Yasmin Omar (Meisjes A2)
 
Meisjes F1 54074  Hockeyclub Blerick MF2 15   09:30  10:15 uit - KG Zand  info Rijschema aanwezig
Meisjes F2 53868  Tegelen MF2 15   08:15  09:00 uit - KG Semi  info Rijschema aanwezig
Meisjes F3 52499  Hockeyclub Blerick MF3    09:00  09:30 veld 2  info
Fluiten: Manon Spreeuwenberg (Meisjes A2) en Daphne Cortenbach (Dames 3)
Meisjes F4 52649  Weert MF5    09:30  10:00 veld 1  info
Fluiten: Anouk Sanders (Meisjes A2) en Eline Peeters (Meisjes A2)
 
Jongens 8E1 55765  Maastrichtse Hockey Club MHC J8E1    10:30  11:00 veld 2  info
Fluiten: Frédérique Lenssen (Meisjes B2) en Floortje Cuppen (Meisjes B1)
 
Jongens F1 51087  Horst JF2  08:30  09:00 uit - KG Semi  info
Jongens F2 51087  Horst JF1    08:30  09:00 veld 2  info
Fluiten: Viveka Oortman (Dames 3) en Yannah vd Munckhof (Dames 1)

19 april -- Junioren

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Meisjes A1 42425  Weert MA2 45   12:45  14:00 uit - KG Semi  info Rijschema aanwezig
Meisjes A2 43373  Venray MA2    16:30  17:00 veld 1  info
Fluiten: Tim Riswick (Heren 2) en Martin vd Munckhof (Heren 3)
 
Meisjes B1 48092  Hockeyclub Blerick MB2 15   15:00  16:00 uit - KG Zand  info Rijschema aanwezig
Meisjes B2 49133  Nuenen MB6    14:00  14:30 veld 2  info
Fluiten: Max Rijnbende (Heren 3) en Pieter Graste (Heren B)
 
Meisjes C1 44576  Hockeyclub Peel & Maas MC1    13:00  13:30 veld 1  info
Fluiten: Ankie Wijnands (Zaal Dames 2) en Willem Cox (Heren 1)
Meisjes C2 46154  Venray MC3    12:00  12:30 veld 2  info
Fluiten: Filip Clevers (Heren 3) en Casper Heijligers (Heren 3)
Meisjes C3 44685  Concordia MC2 30   12:15  13:15 uit - KG Zand  info Rijschema aanwezig
 
Meisjes D1 46913  Hockeyclub Blerick MD3 15   13:15  14:00 uit - KG Semi  info Rijschema aanwezig
Meisjes D2 49724  EMHC MD4    11:30  12:00 veld 1  info
Fluiten: Michelle Douven (Dames 1) en Ilse Elbers (Meisjes A2)
 
Jongens A1 41992  Hopbel JA2 60   11:00  12:30 uit - KG Semi  info Rijschema aanwezig
 
Jongens B1 43569  HC Gemert JB1    15:30  16:00 veld 2  info
Fluiten: Willem Cox (Heren 1) en Bob vd Bekerom (Heren 1)
 
Jongens C1 47296  MHC Boxmeer JC1 15   09:45  10:30 uit - KG Zand  info Rijschema aanwezig
Jongens C2 41303  M.H.C. Deurne JC1    14:30  15:00 veld 1  info
Fluiten: Tim Riswick (Heren 2) en Nathalie Hendriks (Dames 3)
 
Jongens D1 41080  HC Gemert JD2 30   10:30  11:30 uit - KG Semi  info Rijschema aanwezig


Hoofdsponsoren
Sponsoren
Vandaag jarig
  • Sharon Boots
KNHB Naar de KNHB Site