Social media
Snelmenu
Uitslagen

D1 - HC Boekel D1 : 5-2
D2 - HC Eindhoven D3 : 1-4
D4 - HC Eindhoven D6 : 1-1
H1 - C.M.H.C. CIVICUM H1 : 2-2
H2 - Tegelen H3 : 1-4
H3 - MHCdeDommel H2 : 3-3
HA - Eersel HA : 8-1
HB - Hockeyclub Blerick HA : 1-2
GH1 - V.M.H.& C.C. M.O.P. G 1 : 5-2

Alle uitslagen
Hockeyclub Horst
Adres:
Gebr. van Doornelaan 126
5961 BE Horst
077- 3984034

Postadres:
Postbus 6066
5960 AB Horst

Email-adres:
secretariaat@hchorst.nl
 
Wedstrijdschema
Laat schema zien voor
 


28 mei -- Jongste Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Meisjes 6E1 48531  HV Weert ME1    11:00  11:30 veld 2  info
Fluiten: Jantien Keijsers (Meisjes A1)
Meisjes 6E2 52361  Tegelen ME3 15   08:15  09:00 uit -   info
 
Meisjes 8E1 48923  HC Horst M8E2  09:30  10:00 uit -   info
Meisjes 8E2 48923  HC Horst M8E1    09:30  10:00 veld 1  info
Fluiten: Karlijn Cox (Meisjes B1) en Roos Vervoort (Dames Zaal 02)
Meisjes 8E3 49703  Hockeyclub Blerick M8E3    09:00  09:30 veld 2  info
Fluiten: Lydie vd Sterren (Dames Zaal 01) en Yasmin Omar (Dames 3)
Meisjes 8E4 49954  Hockeyclub Peel & Maas M8E1 30   09:00  10:00 uit -   info
 
Meisjes F1 48224  Hockeyclub Blerick MF2    09:00  09:30 veld 2  info
Fluiten: Ellen Zanders (Dames 4) en Roos Herings (Meisjes A1)
 
Jongens 6E1 52128  Hockeyclub Blerick JE1 MIX    08:45  09:15 veld 2  info
Fluiten: Antoinette Hesen
 
Jongens 8E1 50289  Venlo J8E1 15   08:45  09:30 uit -   info
 
Jongens F1 53528  MHCV JF1 15   08:30  09:15 uit -   info

28 mei -- Junioren

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Meisjes A1 41422  HC Nova MA1    16:00  16:30 veld 2  info
Fluiten: Bjorn v Megen (Heren 1) en Luuk Hendrix (Heren 1)
 
Meisjes B1 42939  Tegelen MB2    14:45  15:30 veld 1  info
Fluiten: Nick Hales (Heren 3) en Yvonne van Horen (Dames Zaal 01)
Meisjes B2 44154  V.M.H.C. Basko MB4    13:30  14:00 veld 1  info
Fluiten: Bob vd Bekerom (Heren 1) en Janneke v Leeuwen (Dames 1)
 
Meisjes C1 39852  MHC Boxmeer MC2 15   15:45  16:30 uit -   info
Meisjes C2 39857  Eersel MC2 45   13:45  15:00 uit -   info
Meisjes C3 40942  Nuenen MC6    11:30  12:00 veld 1  info
Fluiten: Liz Smedts (Meisjes A1) en Joyce Vissers (Dames 2)
 
Meisjes D1 41987  HC Gemert MD2 30   09:00  10:00 uit -   info
Meisjes D2 42685  M.H.C. Deurne MD2 30   11:30  12:30 uit -   info
 
Jongens A1 47253  HCAS JA1 30   16:00  17:00 uit -   info
 
Jongens B1 38989  MHC Best JB2 45   15:00  16:15 uit -   info
 
Jongens C1 45897  HV Weert JC1    14:00  14:30 veld 2  info
Fluiten: Jac Kleuskens en Max Rijnbende (Heren Zaal 02)
Jongens C2 45627  HV Meerssen JC1    12:30  13:00 veld 2  info
Fluiten: Esmee Douven (Meisjes A1) en Sharon Boots (Meisjes A1)
 
Jongens D1 37992  H.O.D. JD2 45   12:30  13:45 uit -   info


Hoofdsponsoren
Sponsoren
Vandaag jarig
KNHB Naar de KNHB Site