Social media
Snelmenu
Inloggen

 Onthoud mij

Login/wachtwoord vergeten
Lidnummer aanvragen

Uitslagen

D1 - HC Boekel D1 : 5-0
D2 - Heeze D3 : 5-0
D3 - V.M.H.C. Basko D3 : 1-2
D4 - HC Nuth D2 : 5-0
H1 - Venray H1 : 2-3
H2 - HC Mierlo H2 : 1-6
H3 - Sjinborn H2 : 5-0
HA - Hopbel HA : 2-2
HB - Tegelen HD : 3-1

Alle uitslagen
Hockeyclub Horst
Adres:
Gebr. van Doornelaan 126
5961 BE Horst
077- 3984034

Postadres:
Postbus 6066
5960 AB Horst

Email-adres:
secretariaat@hchorst.nl
 
Wedstrijdschema
Laat schema zien voor
 


4 oktober -- Overig

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
G-Hockey 1 12971  MHC Boxmeer G 1    10:00  10:30 veld 2  info
Fluiten: Fred v Neerven en Jos Gijsen (Heren B)

4 oktober -- Jongste Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Meisjes 6E1 12476  Hockeyclub Blerick ME1    09:00  09:30 veld 2  info
Fluiten: Evelien Richters (Meisjes A2)
Meisjes 6E2 12325  HV Weert ME3    10:00  10:30 veld 2  info
Fluiten: Joyce vd Munckhof (Meisjes A2) en Floortje Cuppen (Meisjes B1)
Meisjes 6E3 12463  Tegelen ME2 15   08:45  09:00 uit - KG Semi  info Rijschema aanwezig
 
Meisjes 8E1 12424  Venlo M8E2    09:00  09:30 veld 1  info
Fluiten: Floris Janssen (Jongens B1) en Veerle Hesen (Dames 3)
Meisjes 8E2 12285  Venlo M8E3 15   09:00  09:45 uit - KG Semi  info Rijschema aanwezig
 
Meisjes F1 12400  Concordia MF3 30   09:00  10:00 uit - KG Water  info Rijschema aanwezig
Meisjes F2 12249  Concordia MF4 MIX    09:30  10:00 veld 1  info
Fluiten: Bas Derix (Jongens A1) en Anouk Sanders (Meisjes A2)
 
Jongens 6E1 12375  Concordia JE1 30   09:00  10:00 uit - KG Zand  info Rijschema aanwezig
Jongens 6E2 12226  Tegelen JE1    09:30  09:30 veld 2  info
Fluiten: Floortje Cuppen (Meisjes B1)

4 oktober -- Junioren

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Meisjes A1 4225  Venray MA1 15   15:15  16:00 uit - KG Semi  info Rijschema aanwezig
Meisjes A2 4508  HOD Valkenswaard MA7    14:00  14:30 veld 2  info
Fluiten: Bart vd Bosch (Heren 2) en Tim Riswick (Heren 2)
 
Meisjes B1 5293  HCAS MB2    12:45  13:30 veld 1  info
Meisjes B2 5901  Venlo MB4 15   12:00  12:45 uit - KG Semi  info Rijschema aanwezig
 
Meisjes C1 7522  Venray MC2 15   09:15  10:00 uit - KG Zand  info Rijschema aanwezig
Meisjes C2 7512  Venlo MC3 15   13:45  14:30 uit - KG Semi  info Rijschema aanwezig
 
Meisjes D1 8830  MHC Boxmeer MD2    11:30  12:00 veld 1  info
Fluiten: Lisan Bartels (Meisjes A2) en Veerle Hesen (Dames 3)
Meisjes D2 9944  HCAS MD4 30   12:00  13:00 uit - KG Zand  info Rijschema aanwezig
Meisjes D3 10572  Hockeyclub Blerick MD4 15   14:15  14:30 uit - KG Zand  info Rijschema aanwezig
 
Jongens A1 1224  Venlo JA2    16:30  17:00 veld 1  info
Fluiten: Bart vd Bosch (Heren 2) en Tim Riswick (Heren 2)
 
Jongens B1 1929  MHC Boxmeer JB1    15:30  16:00 veld 2  info
Fluiten: Caro Roeffen (Dames 1) en Vicky Lamers (Dames 1)
Jongens B2 1972  Hockey Geldrop JB2    15:00  15:00 veld 1  info
Fluiten: Leon Haegens (Heren 1) en Ellen Zanders (Dames 4)
 
Jongens C1 2376  Maastrichtse Hockey Club MHC JC3 60   12:00  13:30 uit - KG Zand  info Rijschema aanwezig
 
Jongens D1 3111  Heeze JD1    12:00  12:30 veld 2  info
Fluiten: Bas Derix (Jongens A1) en Moniek Verstegen (Dames 2)


Hoofdsponsoren
Sponsoren
Vandaag jarig
KNHB Naar de KNHB Site