Update Corona virus
10-05-2020 | Diverse Berichten
De afgelopen week zijn de trainingen voor de jeugd t/m 12 opgestart. Super om te zien dat er weer activiteit is op de velden. Alle trainingen zijn de afgelopen dagen verlopen zoals we gehoopt hadden. De kinderen hielden zich goed aan de afgesproken regels en de organisatie liep op rolletjes. Complimenten voor iedereen!
Door de geldende coronamaatregelen gelden er voorlopig nog wel strikte regels. Zoals iedereen weet mogen volwassenen bijvoorbeeld niet op het sportpark komen, is er een kiss & ride ingericht en alle ballen/materialen moeten na iedere training ontsmet worden.
Momenteel zijn we met de gemeente in gesprek om ook voor de leeftijd 13 t/m 18 jaar en de senioren training te kunnen faciliteren. We verwachten hier de komende week meer duidelijkheid over en zullen dit zsm communiceren. Even geduld nog aub.
Om dit te kunnen faciliteren en alles in goede banen te leiden hebben wij trainers nodig.
Wil jij trainingen geven? Stuur dan een mail naar [email protected].