Kieviten H1 – Horst H1 (4-2)
09-03-2020 | Verslagen
Na een winterstop met een succesvol zaalhockeyseizoen mocht de Heren 1 van Horst voor de start van de tweede helft van de veldcompetitie aantreden tegen de Kieviten uit Wassenaar! De doelstelling voor de wedstrijd was duidelijk – drie punten meenemen naar Horst om de positie in de top van de competitie te versterken.
Onder het genot van een sporadisch tevoorschijn komend lentezonnetje klonk om 14.45 het fluitsignaal op 184 kilometer afstand van de thuishaven.
Het eerste kwart was een gelijk opgaand steekspel met kansen over en weer. Desondanks trokken de Horster hockeymannen aan het kortste eind en kwamen de Zuid-Hollanders door een verraderlijk schot in de hoek op een 1-0 voorsprong. Deze achterstand werd echter snel tenietgedaan door een fraaie tip-in van Skip; 1-1. Hiermee stond een gelijke stand op het scorebord na het eerste kwart van de wedstrijd. Het tweede kwart begon veelbelovend nadat Floris een strafcorner verfijnd in de goal werkte. Het spel werd na deze voorsprong echter ongelukkiger en vlak voor het rustsignaal werd de 2-2 ingetikt.
Met het vertrouwen de stand in de tweede helft in het voordeel van Horst om te zetten ging het derde kwart van start. Echter kwamen de Kieviten na een aantal goede reddingen van de keeper aan de kant van Horst uiteindelijk toch op voorsprong; 3-2. Het offensieve spel van het laatste kwart was tevergeefs. Na gerommel voor de goal werd een ongelukkige – en tevens de eindstand – 4-2 gemaakt.
Met dit teleurstellend resultaat staat zondag 22 maart de uitwedstrijd tegen Oirschot op het programma.
