Social media
Snelmenu
Uitslagen
Hockeyclub Horst
Adres:
Gebr. van Doornelaan 126
5961 BE Horst
077- 3984034

Postadres:
Postbus 6066
5960 AB Horst

Email-adres:
[email protected]
 
Trainingsschema
    zondag 29 november 2020   03:09
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:00 Jongens 8E Alex Lucas
Karlijn Cox
Sandra Cox
Daaf Derks
V2 - AB
18:00 - 19:00 Mixed J/M Mieke Jacobs
Sita Smits
Lynn Paulissen
V1 - AB
18:00 - 19:00 trainingsleden F Chimène Kohlen
Mieke Jacobs
V1 - AB
18:00 - 19:00 Trainingsleden Jongens E8 Julian Lemmen
Seppe Duffhues
Teun Bertrams
V2 - AB
18:30 - 20:00 Jongens D1 Irma Gijsen-Baltussen
Suus Gijsen
V2 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes D2 Inge Sonnemans
Janiek Linders
V1 - CD
18:30 - 20:00 Trainingsleden MD V1 - CD
19:00 - 20:30 Jongens B1 Stefan Klaver V2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Mark Versleijen
Theo Christiaens
V1 - AB
20:00 - 21:30 Meisjes A1 Frank Eickmans V1 - CD
20:30 - 22:00 Jongens A1 Max Smedts V1 - AB
20:30 - 22:00 Meisjes A2 Diane Seuren V2 - AB
20:30 - 22:00 Meisjes A3 Diane Seuren V2 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:00 Meisjes E6 Meggie Poels
Marit Beks
V1 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes E8 Britt Paulissen
Meggie Poels
V1 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B2 Ellen Haegens
Frederique Lenssen
Yannah vd Munckhof
V2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C1 Jannie Beckers
Vicky Lamers
V1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes C2 Danique Stiphout V2 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes B3 Sharon Boots V1 - AB
20:00 - 22:00 Dames 1 Grant Thomson V1
20:00 - 21:30 Dames 2 Anthonny vd Bekerom V2 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:00 Jongens 8E Alex Lucas V2 - AB
18:00 - 19:00 Keepers Junioren Ruben vd Beuken
Thomas Wijnen
Joop Peeters
V1
18:00 - 19:00 Meisjes E6 Bram Sommerdijk
Lynn Paulissen
Marit Beks
V2 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes E8 Bram Sommerdijk
Elle Truijen
Lotte de Vlieger
V2 - CD
18:00 - 19:00 Trainingsleden Jongens E8 Julian Lemmen
Seppe Duffhues
Teun Bertrams
V2 - AB
19:00 - 20:30 Jongens B1 Stefan Klaver V1 - AB
19:00 - 20:30 Jongens C1 Bart vd Bosch
Janne Wouters vd Oudenweijer
V2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Floris Janssen V1 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes D1 Christine Camps
Manouk Linders
Roos Verhaag
V2 - CD
20:00 - 21:00 Meisjes A3 Christine Camps V2 - CD
20:30 - 22:00 Heren 1 Juul Gijsen V1
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:30 Meisjes D2 Diane Seuren
Inge Sonnemans
Janiek Linders
V2 - CD
18:00 - 19:30 Trainingsleden MD V2 - CD
18:30 - 20:00 Jongens C1 Janne Wouters vd Oudenweijer
Koen Gijsen
V1 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C2 Danique Stiphout V1 - CD
19:00 - 20:00 G-Hockey 1 Brigitte Cuppen
Heleen Wijnands
Maud vd Bosch
Pieter vd Bosch
Rob vd Beuken
V2 - AB
19:30 - 21:00 Dames 4 V2 - CD
20:00 - 21:30 Meisjes B1 Mark Versleijen
Theo Christiaens
V1 - AB
20:00 - 21:30 Meisjes B3 Sharon Boots V2 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Meisjes D1 Christine Camps
Manouk Linders
Roos Verhaag
V1 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes A2 Jans Gielen V2 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes B2 Ellen Haegens
Frederique Lenssen
Yannah vd Munckhof
V1 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes C1 Jannie Beckers
Luus Roefs
V2 - CD
19:00 - 20:45 Dames 1 Grant Thomson V1 - AB
19:00 - 20:30 Dames 2 Casper Tacke V1 - CD
19:00 - 20:30 Dames 3 Bart vd Bosch V2 - CD
19:00 - 20:00 Jongens D1 Max Smedts V2 - AB
20:00 - 21:30 Heren 3 V2 - AB
20:00 - 21:30 Jongens A1 V2 - AB
20:30 - 22:00 Heren 1 Juul Gijsen V1 - CD
20:30 - 21:30 Heren 2 V2 - CD
SponsorKliks, gratis sponsoren!

Hoofdsponsoren
Sponsoren
KNHB Naar de KNHB Site