Social media
Snelmenu
Uitslagen

D1 - Nuenen D1 : 3-3
D2 - Venlo D2 : 1-5
D3 - Eersel D1 : 0-6
D4 - Don Quishoot D6 : 0-5
DJ1 - Tegelen DJ1 : 4-0
H1 - HC Nova H1 : 7-2
H2 - Maastrichtse Hockey Club MHC H5 : 1-4
H3 - Don Quishoot H5 : 4-1
HA - Were Di Tilburg HA : 4-3

Alle uitslagen
Hockeyclub Horst
Adres:
Gebr. van Doornelaan 126
5961 BE Horst
077- 3984034

Postadres:
Postbus 6066
5960 AB Horst

Email-adres:
[email protected]
 
Wedstrijdschema
Laat schema zien voor
 


25 november -- Jongste Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Meisjes 6E1 25986  Hockeyclub Blerick ME1    09:00  09:30 veld 2  info
Fluiten: Bart Schöne (Heren 3)
Meisjes 6E2 25968  Tegelen ME4 15   08:45  09:30 uit -   info
 
Meisjes 8E1 25866  Hockeer M8E1 60   08:30  10:00 uit -   info
 
Meisjes F2 26148  MHCV MF2 15   08:30  09:15 uit -   info
 
Jongens 6E1 4762  Tegelen JE1 15   08:45  09:30 uit -   info
 
Jongens 8E1 23917  Sjinborn J8E1 60   08:30  10:00 uit -   info
 
Jongens F1 4558  HV Weert JF1    09:30  10:00 veld 2  info
Fluiten: Jasper v Roessel (Jongens A1) en Sjoerd Versleijen (Jongens A1)
Jongens F2 25769  Venlo JF1    09:00  09:30 veld 2  info
Fluiten: Antoinette Hesen en Jord Hendriks (Jongens A1)

25 november -- Junioren

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Meisjes A1 20949  Tegelen MA1 15   15:45  16:30 uit -   info
 
Meisjes B1 20505  HC Gemert MB1    14:30  15:00 veld 1  info
Fluiten: Joyce Vissers (Dames 1) en Casper Heijligers (Heren 3)
Meisjes B2 21109  Tegelen MB3 15   12:00  12:45 uit -   info
Meisjes B3 21123  Venlo MB3 15   13:15  14:00 uit -   info
 
Meisjes C1 20767  MHCV MC3    13:30  14:00 veld 2  info
Fluiten: Sharon Boots (Dames Jong 1) en Stan Martens (Heren 3)
Meisjes C2 23142  MHCV MC2 15   13:15  14:00 uit -   info
Meisjes C3 20747  HC Eindhoven MC7 45   11:45  13:00 uit -   info
 
Meisjes D1 20368  Hockeyclub Blerick MD3 15   12:30  13:15 uit -   info
Meisjes D2 23547  Tegelen MD2    12:00  12:30 veld 2  info
Fluiten: Bart Schöne (Heren 3)
Meisjes D3 20991  Tegelen MD3    10:30  11:00 veld 1  info
Fluiten: Veerle Hesen (Dames 3) en Remco Martens (Heren 2)
 
Jongens A1 20551  Tegelen JA2    16:00  16:30 veld 1  info
Fluiten: Ab od Laak en Henk Nellen
 
Jongens B1 20532  HC Scoop JB2    15:00  15:30 veld 2  info
Fluiten: Luuk Hendrix (Heren 1) en Bob vd Bekerom (Heren 1)
 
Jongens C1 24333  HC Mierlo JC2    12:30  13:00 veld 1  info
Fluiten: Len Derks (Heren 2) en Christine Camps (Dames 4)
 
Jongens D1 22524  HC Oranje Rood Oranje-Rood JD9 75   07:30  09:15 uit -   info



Hoofdsponsoren
Sponsoren
Vandaag jarig
  • Tim Derks
  • Janiek Linders
KNHB Naar de KNHB Site